ساخت و نصب سایبان پاسیو

ساخت و نصب سایبان پاسیو

ساخت و نصب سایبان پاسیو

با نصب سایبان پاسیو از یک مکان منزل که بلا استفاده افتاده است میتوان حداکثر استفاده را برد و با به کار بردن سلیقه خود آنجا را به یک مکان رویایی تبدیل کرد. در اکثر خانه ها پاسیو وجود دارد که به علت تابش مستقیم آفتاب یا دسترسی و دید داشتن طبقات بالایی بلا استفاده مانده اند.

سایبان پاسیو از تابش مستقیم خورشید نیز جلوگیری کرده و باعث میشود اشعه های آن به درون خانه  راه پیدا نکنند. موتور سایبان پاسیو به راحتی در کمتر از یک دقیقه باز می شود که در مقایسه با سایبان های دستی دارای مزیت های فراوانی می باشد.

چه چیز هایی باعث تعیین قیمت سایبان پاسیو ها میشود؟ از عواملی که در قیمت سایبان پاسیو تاثیر دارد ، میتوان به خصوصیت اتوماتیک بودن آن ها اشاره کرد. سایبان متین یک شرکت تولید در انواع و اقسام سایبان برقی ها در حال کار بوده و شما میتوانید برای اطلاع از قیمت ها و همچنین مشاوره هایی در خصوص انتخاب بهترین نوع سایبان پاسیو با ما تماس بگیرید.شرکت ساخت و نصب سایبان پاسیو متین ، بعد از اتمام مراحل ساخت ، افرادی مجرب را بر ای نصب ، راهی محل خواهند کرد.

تنوع رنگ چادر سایبان پاسیو ها نیز بر محبوبیت آن افزوده که امکان هماهنگی با هر محیطی را دارا بوده و باعث زیبای زیاد مکان مورد نظر میشود. سایبان پاسیو متین از بهترین و مرغوبترین اجناس وارداتی و همچنین داخلی موجود در بازار تهیه می شوند.

ساخت و نصب سایبان پاسیو

 

با ما در خصوص تهیه سایبان پاسیو در ارتباط باشید

دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

تلفن تماس :

۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۱ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۲ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

تلفن همراه : ۰۶ ۷۶ ۱۹۹ ۰۹۱۲

فکس : ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱

تماس و مشاوره رایگان از ۹ صبح تا ۹ شب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *